Сьогодні порошкове полімерне покриття - одна з найбільш передових і популярних технологій декорування та обробки поверхні більшості видів металів у всіх основних галузях промисловості, від невеликих металоконструкцій до великих архітектурних споруд. Щодо традиційних типів покриттів рідкими фарбами, переваги порошкового покриття являє собою досконалий кінцевий результат за рахунок рівномірного розміщення фарби на виробі. Даний метод дозволяє добре заповнити всі отвори, поглиблення, невеликі вм'ятини та нерівності металевого виробу, створюючи ідеально рівну поверхню.

Основа технології - метод електростатичного розпилення, суть якого полягає в наступному: за допомогою спеціального пістолета та стиснутого повітря на поверхню металевого виробу, попередньо підготовленого, виробляється напилення порошкової фарби, в процесі чого частинки порошкового матеріалу насичуються електричним зарядом від зовнішніх джерел або шляхом електризації, завдяки фрикційної взаємодії (тертя), внаслідок чого виникає електричне поле, через що частинки порошкової фарби насідають на фарбується виріб, що має протилежний заряд. Частина порошку, який у процесі не осіла на поверхню оброблюваного матеріалу, може бути використаний повторно в наступні рази, що виключено при використанні звичайних рідких фарб, завдяки чому метод порошкової обробки вважається безвідходним та економічно вигідним.

Далі виріб, на який була нанесена порошкова фарба, транспортується в камеру для полімеризації, тобто прогрівання та запікання під впливом високої температури (від 90 °С до 250 °С) до стану його оплавлення, що утворює монолітність шару та суцільну плівку з оплавлених частинок порошку.

Компанія UKRLed запустила нову послугу для наших клієнтів та партнерів - Порошково - полімерне фарбування у м. Миколаєві.

Наші переваги:

- оптимальна ціна

- багатий досвід

- нові професійні електростатичні пістолети

- піч для полімеризації розміром 6000 х 2000 х 2000 мм.

Замовити послугу порошкового фарбування можна за тел. 0675119217 або в офісі за адресою м. Миколаїв, вул. Турбінна 15б.