Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Відгуки про магазин

Світлодіодне освітлення – вирішення майбутнього

Світлодіодне освітлення – вирішення майбутнього

Електричні джерела світла існують вже понад 130 років, тільки наприкінці 20 століття з'явилися перші світловипромінюючі діоди. Світлодіодне освітлення або як ще називають кригу освітлення - це останнє, найбільш захоплююче технологічне досягнення. Світлодіодна продукція користується попитом на ринку традиційного освітлення з ряду причин. Енергоефективність забезпечує випромінювання світла у певному напрямку. Завдяки установці світлодіодів на плоскій поверхні світло розсіюється не у сферичній а напівсферичній формі, саме ця здатність спрямованого освітлення зменшує втрату світла, енергії. Декоративне підсвічування має довговічність - світлодіоди не перегорають, не виходять з ладу, а просто тьмяніють з часом. Світлодіодні світильники в комерційних установах призводять до зниження витрат на технічне обслуговування освітлювальної системи завдяки тривалому терміну служби. Світлодіодна продукція з елементами із захисту має ряд переваг:

 • стійка до ударів;
 • вібраціям, зовнішнім впливам;
 • відмінно підходить для зовнішнього освітлення;
 • застосовується у суворих погодних умовах;
 • захищена від вітру дощу;
 • не бояться холоду;

Фахівцям відомо, що навіть світлодіодні стрічки функціонують за мінусових температур. Декоративне підсвічування також повноцінно працює за умови низької електричної напруги. LED підсвічування миттєво включається при 100% світловіддачі навіть при повторному використанні. Світлодіодні стрічки, гнучкий неон, LED освітлення виготовляються з нетоксичних матеріалів, тому не становлять небезпеки для навколишнього середовища, скорочують викид вуглекислого газу, придатні для вторинної переробки. Світлодіодні світильники практично не виділяють тепла, внаслідок чого знижують ймовірність виникнення таких небезпек як опіки, пожежі.

Світлодіодна продукція – надійно та практично

LED освітлення має широкий спектр застосування. Світлодіоди надійні, мають невеликий розмір, декоративне підсвічування ідеальне для освітлення житлових приміщень, авіаційного освітлення, гнучкий неон використовують при створенні об'єктів реклами:

 • вивіски;
 • логотипи;
 • освітлення вітрин;
 • стінові панелі;
 • стели;

Принагідно LED освітлення встановлюється в автомобільні фари, світлофори, медичні прилади. Світлодіодна продукція все частіше використовується для освітлення архітектурних, мистецьких творів завдяки гнучкості. Гнучкий неон і світлодіоди всередині нього, виготовляються з непростих напівпровідникових сполук: арсенід галію, фосфід галію, арсенідфосфад галію, карбід кремнію і нітрад галію індію, які змішані з різними пропорціями для отримання потрібного діапазону колірної хвилі. Колір світла випромінюваного світлодіодом визначається не забарвленням пластикового корпусу, а довгої хвилі світла, що випромінюється. Саме тому світлодіодні стрічки доступні в широкому спектрі кольорів і представлені в інтернет-магазині світлодіодного освітлення UKRled у великому асортименті.

LED освітлення – яскраві фарби

Декоративне підсвічування доступне в різних модифікаціях. Біле світло створюється або за допомогою синього діода або «чіпа» та додавання жовтого люмінофора поверх нього, або шляхом змішування світла від одного червоного, зеленого та синього діода (RGB). Використання конверсії люмінофора є найпоширенішим методом для світлотехнічної промисловості завдяки його високій ефективності, світлодіодні стрічки настільки практичні. Люмінофор можна додавати безпосередньо на кожен діод або у вигляді люмінофорної виносної пластини верхньої частини камери змішування. Цей метод створює певний колірний спектр або спектральний розподіл потужності світлодіода в залежності від шару люмінофора. Світлодіоди синього та білого кольору, як правило, набагато дорожчі, ніж звичайні стандартні кольори, через виробничі витрати на змішування двох або більше додаткових кольорів у точному співвідношенні у напівпровідниковому з'єднанні, а також шляхом інжекції атомів азоту. в кристалічну структуру в процесі легування з цього гнучкий неон має різну вартість. При цьому наш інтернет-магазин світлодіодного освітлення UKRled пропонує LED освітлення за найдоступнішими цінами.

Варто врахувати, що світлодіоди працюють не так, як традиційні лампи розжарювання. Саме тому мають набагато більш тривалий період експлуатації. Вони є невеликими твердими лампочками, які є потужним, енергоефективним, довговічним джерелом світла.

На сьогоднішній день світлодіодна продукція визнана найзручнішим та енергозберігаючим рішенням серед джерел світла.

UKRLed – передові технології в Україні

Компанія UKRLed імпортує та виробляє для ринку України світлодіодне освітлення, аксесуари, що комплектують максимально задовольняє потреби сучасного ринку. Власний інтернет-магазин світлодіодного освітлення пропонує великий вибір компонентів та систем, різноманітні джерела світла:

 • світлодіодні стрічки
 • модулі;
 • лінійки
 • гнучкий неон
 • світлодіодні світильники;
 • керування світлорегуляцією;
 • підсилювачі яскравості;
 • контролери потужності;

UKRLed на власному устаткуванні виробляє різні комплектуючі для монтажу, невід'ємні складові при установці. Компанія працює досить довго в даній сфері, співпрацює з перевіреними виробниками, може гарантувати високу якість продукту, що надається. Лід освітлення з якісними світлодіодами відрізняються високою передачею кольору, кольори завжди залишаються природними і натуральними. Вибираючи світлодіодні світильники як основне освітлення, ви автоматично погоджуєтеся на стабільну світловіддачу протягом усього терміну служби, це означає, що ви будете насолоджуватися теплим світлом протягом багатьох років.
Передові технології при виробництві компонентів - це те, що відрізняє нашу продукцію від інших постачальників. Вона сертифікована, відповідає світовим стандартам, підходить професіоналам для домашнього використання. У виробництві використовуються спеціальні матеріали для гарної візуалізації перенесення кольорів.
Завдяки власному виробництву профілю та світлорозсіювача під світлодіодні стрічки, гнучкий неон, світлодіодне освітлення, компанія гарантує, що кожен компонент системи буде відповідати заявленим характеристикам. Інтернет-магазин світлодіодного освітлення гарантує найнижчі ціни по Україні з можливістю виконання індивідуального замовлення для партнерів.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення – вибір є

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення компанії UKRled реалізує найповніший набір продуктів, що дозволяє клієнтам задовольнити їх потреби. У виготовленні нашої продукції використовуються лише новітні технології, весь товар сертифікований згідно зі стандартами. Кожен продукт, який потрапляє на наш склад, проходить детальний технічний огляд та випробування. Таким чином, ми можемо гарантувати, що для наших клієнтів буде встановлене лише світлодіодне освітлення, що ідеально функціонує.

Щоб постійно покращувати наше світлодіодне освітлення, його довговічність, енергоефективність, а також скорочувати їхнє технічне обслуговування, ми маємо дослідний відділ із власною лабораторією.

Наші світлодіодні стрічки виготовлені таким чином, що в процесі роботи світлодіоди включаються та вимикаються за частки секунди з метою оптимізації ефективності освітлення. Їх забезпечують слабким струмом, це означає, що вони не висвітлені до максимуму, таким чином ми можемо гарантувати нашим клієнтам безперебійне довговічне освітлення льоду. Всі елементи виготовлені надійно та можуть витримувати вібрації, а також складні умови навколишнього середовища, такі як високі та екстремально низькі температури. Декоративне підсвічування може монтуватися навіть під водою за певних умов Крім того, наша світлодіодна продукція придатна для вторинної переробки, тим самим Укрлід піклується про довкілля. Декоративне підсвічування від перевіреного постачальника, правильне рішення.

UKRled – перевірений партнер

Ми є провідним постачальником не тільки світлодіодних технологій освітлення, але і інженерних знань, а також інтегрованих рішень у розробці або проектуванні проектів. Для вашої зручності доступні послуги проектування систем для комерційних, інституційних, промислових, інфраструктурних та житлових приміщень. У наших інтересах надати нашим клієнтам розумні рішення.

Переваги співпраці в UKRLed:

 • асортимент моделей різної функціональності найкращої якості.
 • доступна вартість із мінімальною націнкою;
 • власне виробництво;
 • гарантія;
 • безкоштовні консультації спеціалістів;
 • власну лабораторію досліджень.
 • вигідна партнерська програма

Високотехнологічні рішення забезпечують максимальну продуктивність, оптимізують енергоефективність, підвищують зручність використання одночасно знижуючи експлуатаційні витрати. Світлодіодна продукція Укрлід, вибирайте надійних виробників – для досягнення своїх цілей.

Вгору