Кількість
|
Вартість
|
||
|
Блок живлення для світлодіодної стрічки – все, що потрібно знати під час вибору
Призначення блоків живлення - перетворити напругу електромережі 220В на робочу напругу для обраного led-об'єкта. Блок живлення для світлодіодної стрічки – це універсальне рішення для комерційного та домашнього освітлювального обладнання, що забезпечує стабільний та достатній рівень освітлення у будь-який час доби.
Блок живлення для світлодіодів – 5 правил вибору
Перед тим як купити блок живлення для світлодіодної стрічки, необхідно звернути увагу на такі параметри джерел живлення:
-
Робоча напруга. Більшість світлодіодних стрічок працюють із вихідною напругою 12 Вольт. Рідше зустрічаються led-пристрої на 24В, 5В та 3В. Щоб правильно підібрати джерело живлення, варто одразу враховувати робочу напругу освітлювальної системи.
-
Тип. Класичні закриті структури з високим ступенем захисту встановлюють у приміщеннях із підвищеною вологістю. Імпульсні перетворювачі не тільки створюють оптимальну вихідну напругу, а й генерують велику кількість імпульсів, що захищає систему від перевантажень під час перепаду напруги. Пластикові відносять до систем закритого типу, які використовують усередині приміщень.
-
Ступінь захисту. Вибираючи блок живлення для світлодіодів, звертайте увагу на ступінь захисту від пилу та вологи. Вона позначена літерами IP та двома цифрами. Чим більше значення першої цифри, тим більше захист пристрою від проникнення пилу, другий від попадання вологи. Наприклад, IP20 відсіюють великі частинки пилу, пропускаючи всередину дрібне сміття і абсолютно не захищені від води. Системи з IP 54 запобігають потраплянню навіть дрібного сміття та пилу, не бояться бризок води.
-
Потужність. Один із найважливіших параметрів – це потужність. Для невеликого підсвічування робочого місця або велосипеда підходять джерела живлення низької потужності. Для встановлення зовнішнього освітлення рекламних цілях потрібні перетворювачі зі збільшеним запасом потужності. Розрахувати необхідні параметри можна самостійно. Для цього необхідно знати довжину та потужність використовуваної світлодіодної стрічки та її технічні характеристики.Для більшої надійності варто додавати запас 25-30%, щоб ваше обладнання працювало безпечно в будь-яких умовах.
-
Особливості корпусу. Найбільш простими вважаються пластикові моделі, які легко підключаються до мережі. Легка, закрита коробка ідеально підходить для використання в домашніх умовах, невеликих комерційних закладах. Прилади в металевому корпусі встановлюють на промислових об'єктах, на відкритому просторі, важкодоступних місцях, де немає можливості постійно очищати пристрій.
Вартість товару залежить з його технічних параметрів.
Блок живлення світлодіодної стрічки у магазині «UKRled»
Структура перетворювача багато в чому залежить від призначення. Так, перфорований імпульсний блок живлення світлодіодної стрічки, який встановлюють усередині приміщень, приєднується одразу до кількох джерел освітлення. Це особливо актуально для тих, хто хоче створити бюджетне різнокольорове підсвічування. Герметичні моделі ідеально підходять для встановлення у приміщеннях з скронею вологістю, зовні будівель, на транспортних засобах та у приватних комплексах. Незважаючи на закритість системи, відсутність кулерів, спеціальні алюмінієвий корпус запобігає перегріву, робота в системі не порушується. Такі джерела найчастіше призначені для однієї стрічки.
Пластикові перетворювачі працюють із усією цифровою технікою, забезпечуючи достатній рівень освітлення. Саме їх підключають до підсвічування невеликих екранів, автомобільних девайсів, пультів керування та контролерів.
Якщо вам спочатку складно розібратися у всіх тонкощах світлодіодної продукції, складно самостійно розрахувати, звертайтеся до фахівців інтернет-магазину UKRled.in.ua. Наша компанія більше 10 років на ринку допомагає клієнтам купувати продукцію найкращої якості. Технічний відділ, що безкоштовно проводить розрахунки за заданими параметрами, гарантує якість товарів протягом усього терміну служби.